Prefix

 
nowości, promocje
oddziały handlowe
Wyszukiwarka graficzna
Aktualności 

Nowe produkty z hydroizolacji

Do grupy produktów PREFX, które są dostępne w ogólnopolskiej sieci dystrybucji SIG dołączyły nowe produkty z hydroizolacji. Są to trzy najważniejsze typy folii , zapraw, mas izolacyjnych, które w połączeniu z będącą już w ofercie PREFIX folią dachową oraz taśmami pokrywają wszystkie istotne obszary hydroizolacji.

FOLIA ŁAZIENKOWA IZOFOL Prefix (25 kg, 12 kg, 7 kg) – to folia pod płytki ceramiczne do izolacji łazienek. Na powierzchnie pionowe i poziome, do wewnątrz. To gotowa do użycia, jednoskładnikowa, półpłynna masa o właściwościach tikso-tropowych. Po podeschnięciu masy Izofol tworzy się bardzo elastyczna, szczelna, wodochronna, dobrze przylegająca do podłoża powłoka. Izofol jest wyrobem ekologicznym, bez żadnych środków organicznych. Idealna do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności: łazienki, natryski, toalety, pralnie, piwnice, kuchnie, w obiektach zbiorowego żywienia, służby zdrowia, szkołach itp. oraz pod wylewki na stropach wewnątrz pomieszczeń.

GRUNT DO FOLII ŁAZIENKOWEJ AKRYFOL Prefix (10l, 5l) – to głęboko penetrujący roztwór do gruntowania do wewnątrz i na zewnątrz. Jednorodna, rzadka, mleczno-biała ciecz, która po wyschnięciu praktycznie nie tworzy powłoki. Służy do krzemianowania podłoży mineralnych, wsiąkając w mało zwarte i osypliwe podłoża powoduje ich utwardzenie (powstają twarde krzemiany wapnia) i wyrównanie chłonności.

 

IZOLACJA TARASÓW i BALKONÓW CEMIZOL 2EP Prefix (20 kg, 10 kg) – to dwuskładnikowa, polimerowocementowa, elastyczna zaprawa do izolacji wodochronnych powierzchni budowlanych. Odporna na działanie mrozu, wodoszczelna, mostkuje pęknięcia i jest trwale elastyczna.

 

PRZECIWWODNA HYDROIZOLACJA FUNDAMENTÓW HYDROLEX 2E Prefix (30l) – to masa bitumiczna do izolacji fundamentów, przeznaczona jest do gruntowania podłoży. Zawiera dodatki chemiczne umożliwiające głęboką penetrację i stosowanie na lekko wilgotne podłoża. Zawartość kauczuku powoduje powstanie elastycznej, bardzo silnie związanej z gruntowanym podłożem powłoki, która zdolna jest niwelować mikropęknięcia podłoża.

 

Produkty PREFIX dostępne są w ogólnopolskiej sieci dystrybucji SIG. Adresy naszych oddziałów znajdziesz na www.sig.pl, www.prefix.pl. ZAPRASZAMY

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij