Znajdź produkt

Generic selectors
tylko dokładne dopasowania
szukaj tytułu
szukaj zawartości
Search in posts
szukaj strony
project
filtry kategorii

FARBA WEWNĘTRZNA PODKŁADOWA LATEKSOWA PRIMEGRUNT

ID: T061576; T061575; T063117; T063118

PRIMEGRUNT to emulsja podkładowa szczególnie polecana do pierwszego malowania płyt gipsowo-kartonowych oraz podłoży takich jak: zaprawy cementowe, cementowo-wapienne, drewno i materiały drewnopochodne. PRIMEGRUNT, dzięki specjalnej recepturze, nakłada się grubą warstwą i zapewnia doskonałe krycie, niwelując różnice w barwie, chłonności i fakturze podłoża. Produkt wnika w podłoże, zwiększając przyczepność farby nawierzchniowej i zmniejszając jej zużycie. Radykalnie obniża koszty malowania, zmniejszając liczbę niezbędnych warstw farby nawierzchniowej. Przeznaczona do wymalowań wewnątrz pomieszczeń, do obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże powinno być stabilne, czyste, suche i odtłuszczone. Powłoki farb klejowych należy usunąć a nierówności zaszpachlować. Świeże tynki należy sezonować przez ok. 4 tygodnie.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt gotowy do użytku. Przed rozpoczęciem malowania farbę należy dokładnie wymieszać. Malować w temperaturze podłoża i otoczenia powyżej 6°C. Zalecamy nakładać jedną warstwę farby. Narzędzia po skończonej pracy od razu umyć w ciepłej wodzie. Warstwę nawierzchniową malować min. po 4h.

SKŁADOWANIE

Przechowywać w temperaturze wyższej niż 5°C w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed dziećmi.

Produkty Prefix dostępne w oddziałach SIG lub w e-sklep: sig.pl.

POBIERZ DOKUMENTACJĘ