Znajdź produkt

Generic selectors
tylko dokładne dopasowania
szukaj tytułu
szukaj zawartości
Search in posts
szukaj strony
project
filtry kategorii

SILIKON UNIWERSALNO-BUDOWLANY

ID: T024506; T024507;

WŁAŚCIWOŚCI

• elastyczne uszczelnienia

• klejenie

• fugowanie

• szklenie okien

• po utwardzeniu trwale elastyczny

• odporny na promienie UV, wodę i temp. od -50°C do +120°C

ZASTOSOWANIE

Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Elastyczne uszczelnianie połączeń i klejenie pomiędzy materiałami budowlanymi a elementami wykończeniowymi w kombinacji ze szkłem, ceramiką sanitarną i budowlaną, glazurą, aluminium, stalą emaliowaną, impregnowanym drewnem. Szklenie okien (głównie w ramach drewnianych). Uszczelnianie szyb wystawowych, witryn, przeszkleń, kasetonów reklamowych i tym podobnych konstrukcji. Domowe prace naprawcze, remontowe, wykończeniowe i hobbystyczne, szkutnictwo, motoryzacja.

SPOSÓB UŻYCIA

Podłoże musi być czyste, suche i odtłuszczone. Odciąć wierzchołek kartusza, nakręcić nosek i uciąć jego koniec pod kątem na szerokość odpowiadającą wielkości fugi. Temperatura pracy od +5°C do +40°C. W ciągu 10 minut od nałożenia silikonu (w zależności od wilgotności i temperatury otoczenia) spoinę wygładzić szpachelką maczaną w wodzie z niewielką domieszką mydła. Narzędzia myć środkiem typu MEK. Dopuszczalne odkształcenia spoiny +/-25%. Fuga powinna mieć kształt umożliwiający swobodne ściekanie wody.

DANE TECHNICZNE
Przechowywanie i transport w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu w temp. od +5°C do +25°C, odporny w transporcie do – 15°C
Okres trwałości 24 miesięcy
Kolor biały i bezbarwny

Produkty Prefix dostępne w oddziałach SIG lub w e-sklep: sig.pl.

POBIERZ DOKUMENTACJĘ