Znajdź produkt

Generic selectors
tylko dokładne dopasowania
szukaj tytułu
szukaj zawartości
Search in posts
szukaj strony
project
filtry kategorii

 

 

 

PREFIX to popularne produkty budowlane o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie.
Oferowane w grupach asortymentowych: chemia budowlana, elewacje, sucha zabudowa, sufity podwieszane, izolacje budowlane, izolacje techniczne, wentylacja, dachy, schody strychowe, narzędzia i akcesoria.

 

 

 

 

 

PREFIX to popularne produkty budowlane o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie.
Oferowane w grupach asortymentowych: chemia budowlana, elewacje, sucha zabudowa, sufity podwieszane, izolacje budowlane, izolacje techniczne, wentylacja, dachy, schody strychowe, narzędzia i akcesoria.

 

 

O PREFIX

Wyłącznym dystrybutorem produktów PREFIX jest firma SIG Sp. z o.o., czołowy dystrybutor materiałów budowlanych. SIG wychodząc naprzeciw potrzebom rynku budowlanego, nieustannie rozwija swoją ofertę starając się podążać za trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Współpracuje nie tylko ze światowymi producentami materiałów budowlanych, ale również od roku 2003 tworzy grupę własnych profesjonalnych produktów pod marką PREFIX.

Produkty PREFIX dostępne są w oddziałach stacjonarnych SIG, jak również w e-sklepie dostępnym pod adresem www.sig.pl. PREFIX to wysokiej jakości produkty, które spełniają rygorystyczne normy branżowe i oferowane są po konkurencyjnych cenach. Są one produkowane przez producentów materiałów budowlanych o światowej renomie. W ofercie znajdują się produkty z różnych grup asortymentowych, takich jak: chemia budowlana, elewacje, sucha zabudowa, sufity podwieszane, izolacje budowlane, izolacje techniczne, wentylacja, dachy, schody strychowe, narzędzia i akcesoria.

O SIG

SIG to czołowy dystrybutor materiałów budowlanych. Nasza firma jest częścią międzynarodowego koncernu SIG plc z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który istnieje od 1956 roku i notowany jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. SIG plc obecny jest w 15 krajach Europy, tworząc rozległą sieć około 800 oddziałów handlowych, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Beneluksie, Bułgarii, Francji, Irlandii, Węgrzech, Turcji. W Polsce SIG posiada 50 oddziałów, które swoją siecią dystrybucji obejmują cały kraj.

SIG współpracuje ze znanymi producentami materiałów budowlanych o światowej renomie. Produkty naszych dostawców dostępne są w całej Polsce i dostosowane do wszelkiego typu inwestycji – począwszy od domków jednorodzinnych, prestiżowe zabytki, obiekty użyteczności publicznej, na ikonach polskiej architektury skończywszy.

Wiemy, jak ważna jest wiedza i doskonalenie zawodowe, dlatego jedną z misji SIG jest nastawienie na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Kompetentni doradcy techniczni gwarantują profesjonalną i sprawną obsługę oraz reprezentują elastyczne podejście do wymagań stawianych przez naszych klientów.

O E-COMMERCE

W roku 2016 firma SIG uruchomiła platformę e-commerce, która umożliwia wygodne zakupy przez internet. Platforma SIG.pl to nowoczesny system skierowany do klientów biznesowych, który w swoim założeniu ma uzupełniać sprzedaż tradycyjną.

Intuicyjne rozwiązania, szeroki wybór funkcjonalności oraz bogata baza produktów sprawiają, że system SIG.pl jest liderem na rynku dystrybucji materiałów budowlanych B2B. Platforma e-commerce SIG systematycznie rozwijana jest o nowe mechanizmy usprawniające jej funkcjonowanie.

O SIECI DYSTRYBUCJI

W Polsce SIG posiada 50 oddziałów, które swoją siecią dystrybucji obejmują cały kraj. Zapewniamy usługę transportową dla zamówionych produktów. Posiadamy ponad 130 samochodów dostawczych, w tym ponad 50 wyposażonych w HDS. Cześć pojazdów SIG wyposażona jest w terenowy wózek podwieszany,

który dodatkowo dostarczy towar we wskazane na budowie miejsce, w które nie mógłby wjechać żaden samochód ciężarowy. Kierowcy zatrudnieni w SIG biorą cykliczny udział w szkoleniach z zakresu bezpiecznej jazdy, które zarówno doskonalą technikę jazdy, jak i utrwalają świadomość potrzeby bezpieczeństwa. Gwarantujemy terminowe dostawy towaru do klientów.